Вимоги до написання курсової роботи з перекладознавства

29 вересня відбулося перше в семестрі засідання наукового гуртка кафедри на тему “Вимоги до написання курсової роботи” під керівництвом Заполовського М.В.

На ньому студенти 3 та 4 курсів дізнавалися про те, 1) які загальнокафедральні ресурси доступні при написанні наукової роботи; 2) як працювати з емпіричним матеріалом дослідження; 3) наскільки важливо дотримуватися академічної доброчесності; 4) як робити покликання на використані джерела та 5) наскільки важливо регулярно консультуватись з науковим керівником у ході написання роботи.

Згодом магістрантка кафедри Поліщук Іляна Миколаївна поділилась своїм досвідом написання курсової роботи на 3 і 4 курсах, зокрема, про особливості написання першого, другого і третього розділів наукової роботи.

Як приклад було продемонструвано одну зразкову курсову роботу. На завершення засідання студенти мали змогу задати запитання щодо написання своїх курсових робіт.