Підготовка до захисту курсових робіт

29 березня відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри TRANSLATOLOGIE. Цього разу на ньому обговорювалася специфіка публічного захисту курсових робіт.

Керівник гуртка асист. Заполовський М.В. розповів, як відбувається публічний захист курсової роботи, які критерії його оцінювання, як підготуватися та психологічно налаштуватися до виступу і можливих запитань.

Було підкреслено, що для цього треба 1) регулярно співпрацювати з науковим керівником; 2) дотримуватися структури доповіді: вступ, основна частина (на основі написаних розділів) та висновок; 3) доповнити свій виступ презентацією, яка доповнює доповідь і має включати розрахунки, ілюстрації або ключові приклади.

Як зразок було використано презентацію однієї з минулорічних курсових робіт.

Студентка-магістрантка Надія Бойко поділилась своїм досвідом підготовки до захисту курсового проєкту та дала практичні поради студентам 3 і 4 курсів.