Підготовка до захисту курсових робіт

2 квітня на засіданні наукового гуртка студенти 3-4 курсів (відділення “німецько-український переклад”) під керівництвом асист. Заполовського М.В. пригадали особливості 1) структури і оформлення курсової роботи, 2) презентації наукового дослідження на захисті.
Результати своєї роботи у формі презентації представили Матюшок Юлія (4 курс), а також Лисюк Ксенія і Шевчук Каріна (3 курс).
Про стан свого наукового дослідження повідомили Павлюк Анна і Осипчук Анастасія (4 курс), а також Поліщук Іляна (3 курс).
Студенти поділились труднощами, які виникали при написанні курсової роботи, відповідали на запитання по об’єкту, предмету, завданням і матеріалу свого дослідження, обговорили дискусійні моменти.