Відкрите заняття

10 вересня 2021 року кандидат філологічних наук, доцент Задорожна Ірина Петрівна провела відкрите практичне заняття з “Основної мови” для студентів 3 курсу (321 і 351 групи) на тему “Das Äußere des Menschen. Schönheit im Beruf. Schönheit als Beruf“. На занятті студенти активно коментували вислови відомих людей про красу і зовнішність, дискутували про важливість/неважливість  та переваги/недоліки привабливої зовнішності у приватній та професійних сферах, обговорювали особливості професії моделі (інтерв’ю з чоловіком-моделлю). Студенти вдосконалювали свої навички у говорінні, письмі, читанні та аудіюванні, працююючи індивідуально, в парах та групах. Серед граматичних тем особливу увагу приділено темам “Deklination der Adjektive“ і „Gebrauch von Präpositionen“. На занятті студенти продемонстрували гарний рівень мовних компетенцій, підвищений інтерес до теми, активність і старанність. Присутні на занятті колеги відмітили високий навчально-методичний рівень проведеного заняття і побажали І.П.Задорожній подальших успіхів.