Зустріч «Як уникнути плагіату при написанні наукової роботи»

5 жовтня 2021 року відбувалася зустріч студентів-магістрів та аспірантів з відповідальною за академічну доброчесність на кафедрі доценткою Юлією Мельник. У ході зустрічі учасники переглянули інформаційне відео від Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) і обговорили питання, які стосуються цитування та посилань у наукових текстах. Ю. Мельник звернула увагу присутніх на такі види цитат, як пряма мова, перефразування та узагальнення, їх використання у тексті роботи, а також негативні наслідки недотримання вимог у оформленні різного виду цитат – збільшення відсотку запозичень у тексті, плагіат. У другій половині зустрічі були розглянуті вимоги щодо критеріїв оригінальності творів (зокрема магістерських робіт), затверджені у ЧНУ, обговорені можливості самостійної перевірки текстів на оригінальність за допомогою безкоштовних ресурсів.