Засідання наукового гуртка кафедри (29.10.2021)

29 жовтня відбулося засідання №2 наукового гуртка кафедри (секція “Переклад”) на тему «Організація наукового дослідження: планування, матеріал і методи дослідження, робота з джерелами, техніки презентування наукових досліджень».

На засіданні були присутні студентки 3-6 курсів: Шуляр Анастасія, Яремчук Наталія (351 гр.), Поліщук Іляна, Шевчук Каріна (451 гр.), Діордійчук Лілія, Осипчук Анастасія (551 гр.), Бойчук Анастасія, Конопельнюк Людмила, Пітик Ангеліна (651 гр.).

Асистент кафедри Заполовський М.В. повідомив, як ефективно організувати написання наукової роботи: які її основні етапи (від складання плану до підготовки доповіді і презентації результатів дослідження) і чому важливо їх виконати своєчасно.

Студентка Пітик Ангеліна (6 курс) розповіла про структурування наукової роботи, особливості написання вступу, основної частини і висновків.

Студентка Осипчук Анастасія (5 курс) звернула увагу на особливість вибору матеріалу дослідження та коротко охарактеризувала основні методи дослідження в перекладознавстві.

Студентка Діордійчук Лілія (5 курс) описала, як проводити роботу із науковими джерелами, особливості використання бібліотечних фондів, оформлення списку використаних джерел згідно ДСТУ-2015.

Студентка Бойчук Анастасія (6 курс) представила сучасні технології презентації результатів дослідження та змістове наповнення слайдів.

Після виступів доповідачок відбувалося коротке обговорення і узагальнення представленого матеріалу.