Навчання та дослідження у Німеччині: Стипендійні програми DAAD

Які стипендіальні можливості мають українські студентки та студенти, науковиці та науковці для навчання та стажування в Німеччині? Що треба обов’язково знати при подачі заявок? Який досвід тих, хто вже отримував стипендії DAAD?

У четвер, 4 листопада (німецькою) та у п’ятницю, 5 листопада (українською та англійською), о 15:00 лекторка DAAD в (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича) Каті Бруннер (Kati Brunner) представить актуальні програми стипендій Німецької служби академічних обмінів (DAAD). А колишні стипендіат(к)и Біанка Пінтіліє (Bianca Pintilie) (зараз мовна асистентка DAAD в Чернівцях) і Йона Ґетсбі (практикант Центру Gedankendach) поділяться порадами про процес подачі документів та розкажуть про своє навчання в містах Гайдельберґ і Мюнхен у рамках стипендій DAAD.

Коли: П’ятниця, 5 листопада 2021, 15.00
Де: ZOOM
Мова: українська та англійська
Реєстрація: https://forms.gle/T9cNBhSW5mp7KeMp9

Studieren und Forschen in Deutschland: Stipendienprogramme des DAAD

Welche Stipendienprogramme ermöglichen Studierenden und Wissenschaftlern aus der Ukraine einen Studien- oder Forschungsaufenthalt in Deutschland? Was sollte man bei der Bewerbung beachten? Und was berichten ehemalige Stipendiat*innen über ihren Studienaufenthalt in Deutschland?

Die DAAD Lektorin an der CHNU (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича), Kati Brunner, stellt den DAAD sowie aktuelle Stipendienprogramme für ukrainische Studierende und Wissenschaftler*innen vor. Bianca Pintilie (DAAD Alumni und aktuell DAAD Sprachassistentin im Zentrum Gedankendach) sowie Jonah Gadsby (DAAD Alumni und aktuell Praktikant im Zentrum Gedankendach) geben Tipps für die Bewerbung und sprechen über ihre Studienaufenthalte in Heidelberg und München.

Wann: Donnerstag, 4. November 2021, 15.00 Uhr
Wo: ZOOM
Sprache: Deutsch
Registrierung unter: https://forms.gle/RgsczX7mBLawJtDm9