Захист асистентської практики студентів 6 курсу

1 листопада 2021 року відбувся захист асистентської практики студентів 6 курсу спеціальності “035 Філологія”, спеціалізації “035.043 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша німецька)”. Асистентську практику з основної мови (німецької) магістри проходили на базі факультету іноземних мов ЧНУ на кафедрі германського, загального і порівняльного мовознавства з 1 вересня по 27 жовтня 2021 року. Керівник практики – доц. А.А. Король – заслухала звіт кожного практиканта, проаналізувала їхню роботу, визначила позитивні й негативні моменти, висловила зауваження і побажання щодо проведених залікових занять та  оформлення необхідної документації. Практиканти поділилися своїми враженнями від отриманого досвіду викладання за умов дистанційного навчання та подякували усім викладачам-методистам за слушні рекомендації та моральну підтримку.