Засідання наукового гуртка (5.11.2021)

5 листопада відбулося засідання наукового гуртка секції «Середня освіта» та «Філологія» на тему «Організація наукового дослідження». Студентка 6-го курсу стаціонару Шарагова Ольга розповіла про основні етапи написання магістерської роботи та представила результати свого проєкту. Магістрантка поділилася досвідом про планування дослідження, його структурування, методи, основні прийоми, роботу з джерелами та наголосила про важливість зв»язку з науковим керівником.

Активну участь у обговоренні взяли  студенти 321 групи- Надія Бойко, Павліна Мізунська та Світлана Пласкунова, 421 групи – Жанна Шикеринець, Ксенія Грузєва, Валерія Рихло, Евеліна Ільчук, Анастасія Воронка, Марія Голбан, Олександра Лутанюк, Ангеліна Горюк, Валентина Струк, Аліна Білокопита та 522 групи Тетяна Космірак. Вони ставили запитання, оброворювали способи уникнення плагіату під час написання роботи узагальнили представлений матеріал.