С.Шкварчук і Д.Посейчук про можливості навчання і стажування

11 листопада 2021 року доцент кафедри С. Шкварчук і колишня співробітниця кафедри Д. Посейчук поділилися у досить інформативній відеорозмові своїм досвідом про можливості навчання і стажування в німецькомовних країнах.
У розмові підкреслюється перспективність нашого факультету та університету, який є одним з лідерів з міжнародної співпраці (за програмою академічної мобільності Erasmus+ посідає 6-е місце в Україні). Колеги відмітили жваву співпрацю з університетами Європи, підкреслили нашу “родзику” – постійно діючий лекторат ДААД на кафедрі та німецько-українське товариство Gedankendach.

Відео може бути цікавим для тих, хто хоче відкрити для себе нові горизонти і для цього йому, певна річ, знадобиться німецька мова. Відео зроблено в неофіційному форматі. Дякуємо за розмову.

Дивитися тут.