Міжвузівський семінар «Оптимізація освітніх програм з підготовки фахівців у галузі філології»

28 січня 2022 року проф. Кійко С.В., доц. Олексишина Л.Г. та доц. Томнюк Л.М. взяли участь у міжвузівському семінарі з обміну досвідом «Оптимізація освітніх програм з підготовки фахівців у галузі філології», організованому кафедрою німецької філології та перекладу факультету іноземних мов Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

У межах семінару пропонувався обмін матеріалами за освітніми програмами та обговорення таких  запитань:

1. Врахування на ОП тенденцій розвитку спеціальності, ринку праці, галузевого та регіонального контексту.

2. Організація перекладацької практики та створення баз перекладацької практики.

3. Поєднання навчання і досліджень під час реалізації ОП.

4. Залучення до співпраці стейкхолдерів-роботодавців.

5. Специфіка акредитації ОП.