А.Горюк: здобутки у неформальній освіті

Я взяла участь у семінарі ‘Watching films and TV series at foreign language lessons. How to create workbooks?’ Організатором вебінару була досвідчений викладач і TKT тьютор (Teaching Knowledge Test)  Діана Цимбалюк. Вебінар присвячений темі “Заняття та воркбуки по фільмах, мультфільмах та серіалах” для вчителів іноземних мов. Варто зазначити, що ця тема  неабияк актуальна на сьогоднішній день, оскільки  монотонне навчання  іноземних мов за підручником   завдяки використанню технічних засобів перетворилось на сучасне подання матеріалу у руслі комунікативної методики. Тут на допомогу приходять автентичні матеріали – фільми, мультфільми, серіали, телепередачі. Використання цих матеріалів позитивно впливає на мотивацію учнів, збільшує лексичний запас, знайомить учнів із культурою  німецькомовних чи англомовних країн. На вебінарі було чітко вказано мету уроків по ФМС (висока зацікавленість учнів, розмовні клуби, марафони, підвищення експертності), виокремлено основні етапи створення власне воркбуку, його структуру, на яких платформах ми можемо дивитися ФМС, формування завдань для молодшого, середнього та старшого шкільконо віку (pre-watching, while-watching, post-watching), з якими додатками ми можемо працювати (Miro, Wordwall, Canva, Coolenglish) і, насамкінець, як ми можемо просувати наш продукт (таргетована реклама, розіграш).

Ангеліна Горюк (студентка 421 групи)