Дошка відгуків і побажань здобувачів вищої освіти

3 лютого 2022 року у 216 аудиторії встановлена дошка відгуків і побажань здобувачів вищої освіти кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства, де можна залишити свої відгуки щодо якості організації навчального процесу за ОП “035 Філологія” та “014 Середня освіта” першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти (як це зробили вже кілька здобувачів вищої освіти, незважаючи на дистанційне навчання). Також здобувачі вищої освіти можуть висловити на дошці свої побажання та міркування щодо покращення якості навчання та викладання, дати оцінку формам і методам навчання, які використовують викладачі кафедри ГЗіПМ під час викладання окремих освітніх компонентів. Нагадаємо, що на сайті нашої кафедри є також електронна “Скринька зауважень і пропозицій“, де також можна залишити свій відгук.

One Comment:

1. Лариса Олексишина

Чудова і важлива ідея! Дякую за її реалізацію!