Посвята першокурсників у перекладачі!

На нашому факультеті є чудова традиція – щороку напередодні Міжнародного дня перекладача наша факультетська перекладацька спільнота збирається разом, щоб у веселій та невимушеній формі познайомити першокурсників з їх з майбутнім фахом, дати цікаві рекомендації та настанови. З привітальними словами та щирими порадами до початківців звернулися декан Ірина Миколаївна Осовська, завідувач кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу Бялик Василь Дмитрович, гарант освітньої програми німецько-українського перекладу Олексишина Лариса Георгіївна, а також куратори. Старшокурсники провели цікаві вікторини з солодкими призами, продемонстрували зняті відеорепортажі з опитуванням перехожих про сприйняття професії перекладача. Студент магістратури продемонстрував презентацію з конкретними порадами для успішного фрілансу.

Ну, і звісно ж, на свято завітав сам Святий Ієронім, покровитель перекладачів, який разом з першокурсниками зачитав клятву майбутніх тлумачів.