Круглі столи зі студентами спеціальності 035 Філологія

В останній тиждень жовтня 2022 гарант освітньої програми «Німецько-український переклад та переклад з другої іноземної мови» доц. Лариса ОЛЕКСИШИНА провела серію круглих столів зі студентами 1-4 курсів даної спеціальності (на жаль в режимі відеоконференцій). Під час зустрічей гарант ознайомила студентів з освітньою програмою, її структурою та основними складовими. Детально зупинилася на цілях програми, загальних та фахових компетентностях, поняттях академічної доброчесності, індивідуальної траєкторії навчання, внутрішньої та зовнішньої академічної мобільності, обов’язкових та вибіркових освітніх компонентів. Лариса ОЛЕКСИШИНА закликала студентів бути відкритими у своїх потребах та пропозиціях, активно співпрацювати з викладачами та адміністрацією факультету. Студенти отримали інформацію про кафедральний сайт, де можна при бажанні детальніше ознайомитися з ОПП «Німецько-український переклад та переклад з другої іноземної мови». Наступним кроком удосконалення стане проведення анонімного анкетування щодо ОПП.