Webinar “Künstliche Intelligenz im Fremdsprachenunterricht – Hype oder Future Skill?”

13.05.2023 доцент кафедри Людмила Томнюк взяла участь у вебінарі від HUEBER “Künstliche Intelligenz im Fremdsprachenunterricht – Hype oder Future Skill?”.

Під час вебінару було розглянуто, зокрема, можливості використання
ChatGPT у навчальному процесі. Доповідачка дала відповідь на запитання, чому так багато галасу навколо штучного інтелекту? – З часів ChatGPT штучний інтелект у всіх на вустах. Революційні зміни, спричинені технологією штучного інтелекту, також відбуваються у сфері освіти та вивчення іноземних мов. Багато інструментів на основі штучного інтелекту є у вільному доступі в Інтернеті і вже використовуються студентами щодня – чи то для виконання домашніх завдань, чи то для самостійного навчання. На цьому тлі особливо важливо підготувати і підтримати викладачів та студентів до зустрічі зі штучним інтелектом у процесі викладання та навчання.