Вікторія Курилішин (251 група) про семінар в Румунії

Поїздка в Румунію справила на мене велике враження. Усі дні були неймовірно насичені подіями.
Найперше, що дуже сподобалось і було корисним – лекції. Я дізналась дуже багато цікавої інформації про Пауля Целана та Герту Мюллер,поглянула на їхню творчість і на них самих під іншим кутом. Ми працювали багото в групах ,тож мали можливість спілкуватись із носіями німецької мови та із румунами, і головне,не на банальні теми. І ми вперше в своєму житті робили колажі,це був цікавий досвід. З особливою цікавістю ми розглядали колажі наших колег.
Хотілось би відмітити,що наші румунські партнери дуже добре підготувались до нашого приїзду. Окрім комфортних умов життя та лекцій,вони подбали про те, щоб ми познайомились із містом. На другий день після приїзду нам влаштували захоплюючу екскурсію Сучавою. Також ми побували в Ватра Дорні – природа там неймовірна. І те,що найбільше сподобалось мені – це монастир в Сучевіці.
І напевне,найбільше запам’ятається вечір,коли ми говорили про допомогу  Україні. Про війну… Це було дуже  неочікуванно побачити стільки підтримки. Ми з дівчатами підготували для наших колег маленькі подарунки і це було настільки мило їх вручати. Звичайно,що ми всі розплакались,але не зважаючи на це, в усіх залишились хороші враження.

One Comment:

  1. Чудова можливість познайомитися з літературою Герти Мюллер та Павлі Целана і приємно провести час. Щиро дякуємо відділу міжнародних звʼязків та нашій кафедрі за це!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *