Засідання наукового гуртка

20 жовтня 2023 року відбулося чергове засідання наукового гуртка «Lehrer:innen der Zukunft», на якому обговорювалися основні етапи написання курсової роботи- Керівник гуртка к.ф.н. Гоян А.І. прокоментувала вимоги до вибору літератури, поділилася досвідом про планування дослідження, його структурування, методи, основні прийоми, роботу з джерелами та наголосила про важливість зв’язку з науковим керівником. Активну участь у обговоренні взяли студенти 321 групи – Ткачов Ренат, Федорів Ольга, Гойда Наталя, Борисюк Анна, вони ставили запитання, обговорювали способи уникнення плагіату. Студентка 4 курсу Ференц Уляна поділилася своїм досвідом щодо написання наукової роботи та відповіла на запитання третьокурсників.