Анастасія Арійчук про волонтерську діяльність під час війни

Студентка 221 групи Анастасія Арійчук розповіла про свою волонтерську діяльність під час війни.

“В нас в Чернівцях є така волонтерська організація як «Ми поруч». Ця організація утворилась після того як почалась війна. Мета організації – направленість на гуманітарну допомогу, розселення біженців та евакуацію, психологічну допомогу, юридичні консультації та медичну допомогу. Я сама там працюю волонтером. Це різна допомога, бувало в складі, де ти збираєш продуктові набори або ж роздавати ліки та просто реєструвати людей.

Літом мала змогу бути волонтером в таборах, різноманітні уроки, ігри та активний спорт. Це був корисний час для того щоб мати дотик з дітьми, і з дітьми які переїхали із-за війни. Роботи завжди є дуже багато, і як я казала раніше, вона різноманітна. Допомогати людям, які в цьому мають потребу, це дуже благородно і правильно. Волонтер це не сама краща робота, і не кожен готовий, бо ти робиш добро іншим, не чекаючи в замін. Але в житті варто хоч раз спробувати”.