Круглі столи зі студентами

В першій половині листопада 2023 куратори 1, 2, 3 та 4 курсів освітньої програми «Німецько-український переклад та переклад з другої іноземної мови» провели серію круглих столів зі студентами даної спеціальності. Під час зустрічей куратори ознайомили студентів з освітньою програмою, її структурою та основними складовими. Детально зупинилися на цілях програми, загальних та фахових компетентностях, поняттях академічної доброчесності, індивідуальної траєкторії навчання, внутрішньої та зовнішньої академічної мобільності, обов’язкових та вибіркових освітніх компонентів. Студенти відгукнулися на заклики кураторів бути відкритими у своїх потребах та пропозиціях, активно співпрацювати з викладачами та адміністрацією факультету. Студенти отримали інформацію про кафедральний сайт, де можна при бажанні детальніше ознайомитися з ОПП «Німецько-український переклад та переклад з другої іноземної мови».