Онлайн-доповідь «Образ України в українсько-німецьких літературних перекладах та в німецькомовних наукових виданнях»

12.12.2023 доцент кафедри Людмила Томнюк відвідала онлайн-доповідь доктора філологічних наук, професора, гостьового наукового співробітника Інституту славістики Тюбінгенського університету (Німеччина), професора кафедри германської філології та перекладу Київського національного університету імені Тараса Шевченка МАРІЇ ІВАНИЦЬКОЇ на тему: «Образ України в українсько-німецьких літературних перекладах та в німецькомовних наукових виданнях» , організовану Німецько-українським академічним товариством спільно з Посольством в рамках циклу лекцій, підготовлених українськими науковцями, які нині через повномасштабну російську військову агресію перебувають за кордоном і продовжують працювати над своїми дослідженнями.