Неформальна освіта студентів 4 курсу

10 лютого 2024 року студенти 421 і 451 груп мали змогу відвідати онлайн воркшоп на тему “Anspruchsvolle Grammatik. Nomen-Verb-Verbindungen”. Зустріч проводилась німецькою лекторкою для українських вчителів. Під час воркшопу, учасники отримали можливість дослідити складні граматичні конструкції, повʼязані зі сполученням іменників та дієслів у німецькій мові. Пані Петра Аврам розповіла про різні види таких конструкцій, їхні функції та особливості вживання. Ми отримали не тільки теоретичні знання, але також змогли застосовувати їх на практиці, виконуючи велику кількість завдань. Лекторка допомогла нам зрозуміти, як використовувати здобуті знання в навчальному процесі та під час викладання німецької мови як іноземної. Загалом, зустріч залишила дуже позитивне враження. Вона допомогла нам дізнатись про нові ефективні методами навчання. Я вдячна за цю можливість, із задоволенням б взяла участь у подібних заходах у майбутньому. Юліанна Чікал (451 гр.) 10 лютого я відвідала воркшоп пані Петри Аврам. Цей захід був присвячений такій граматичній темі як Nomen-Verb-Verbindungen, було дуже цікаво дізнатися нову для себе інформацію та попрактикуватися на дану тему, яка не так часто зустрічається при вивченні німецької мови в школі. Мені як майбутній вчительці німецької мові, інформативно було почути різні думки інших вчителів та взяти для себе їхні думки та пропозиції на майбутнє. Насамперед, лекторка доступно пояснила граматичну тему, а потім ми мали змогу вирішити декілька вправ. Загалом, я дуже вдячна, що відвідала таку зустріч, це було цікаво, доступно та з дружньою атмосферою. Організаторка зустрічі радо відповідала на запитання учасників та з задоволенням розʼяснювала помилки. Година цього заходу промайнула дуже швидко та я покращила свої знання з граматики. Тому, я дуже вдячна за організацію та з великою радістю буду надалі відвідувати схожі зустрічі. Є.Попович (421 гр.)