Ю.Й. Мельник: академічна доброчесність на кафедрі германського, загального і порівняльного мовознавства

23 листопада 2020 року студенти старших курсів і аспіранти кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства мали можливість долучитись до онлайн-заходу, присвяченому питанню академічної доброчесності, який підготувала доцент Юлія Йосипівна Мельник.

Під час зустрічі були висвітлені поняття академічної доброчесності, а також його фундаментальні принципи, зокрема, чесність, довіра, справедливість, взаємоповага, відповідальність та сміливість, яких слід дотримуватись учасникам освітнього процесу під час навчання, викладання тощо.

Особливе зацікавлення виклакало питання академічного плагіату в університетському середовищі та його різновиди.

Завершальним етапом заходу стало знайомство із онлайн-сервісом перевірки наукових праць на плагіат – Unicheck, який використовують в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича загалом і на нашій кафедрі зокрема. Ю.Й. Мельник досить детально розповіла про основні принципи перевірки наукових робіт за допомогою зазначеної програми.

Можу з впевненістю сказати, що ця зустріч була надзвичайно інформативною та корисною для усіх присутніх.

Валентина Струк (група 421)