Зустріч з успішними перекладачками

До уваги перекладачів, викладачів та студентів!

30 березня 2021 року о 16:00 на факультеті іноземних мов відбудеться зустріч з успішними перекладачками Олександрою Ванкевич і Мариною Слижук.

Тема зустрічі: «ХУДОЖНІЙ ПЕРЕКЛАД: досвід випускниць ЧНУ про участь у перекладацьких проєктах і пошук грантів. Практичні поради про розвиток фахових компетентностей паралельно з навчанням в університеті.»

Випускниці кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства поділяться секретами свого успіху на перекладацькому ринку, проллють світло на нинішню ситуацію з замовленнями на художній переклад на українському ринку перекладацьких послуг, а також дадуть практичні поради щодо правильної організації часу перекладача (Як не переоцінити свої сили? Що робити, якщо взяв замовлення на переклад, а відведеного часу не вистачає?) та багато іншого.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ!

Буде життєво, цікаво і повчально

Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/kzk-jdeo-biu