Науковий гурток кафедри (04.04.2022)

4 квітня відбулося чергове засідання наукового гуртка TRANSLATOLOGIE, на якому студенти кафедри мали можливість представити презентації своїх курсових проєктів і таким чином підготуватися до прийдешнього захисту.

Шевчук Каріна першою представила тему своєї курсової роботи: «Особливості відтворення запозичених слів та інтерферентних явищ при перекладі (на основі перекладів Наталки Сняданко)». Продовжила Поліщук Іляна, яка представила свою роботу на тему: «Особливості перекладу роману Шарлотте Кернер “Світлокопія” та науково-популярної книги Кая-Міхаеля Бе “Внутрішня історія. Легені. Дивовижний світ нашого дихання”».

Студентки поділились труднощами, які виникали при написанні курсової роботи, відповідали на запитання по об’єкту, предмету, завданням і матеріалу свого дослідження, обговорили дискусійні моменти.