Наші викладачі викладають німецьку дітям-переселенцям у Берліні

Колишня лекторка Німецької служби академічного обміну Claudia Prätor доклала величезних зусиль та знайшла багато контактів, щоб організувати в липні літню школу для 11-17 літніх украінців у Берліні, які зараз вивчають мову та культуру країни, щоб з нового навчального року легше інтегруватися. До реалізації проєкту вона залучила, між іншим, колишніх колег з кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства ЧНУ ім. Ю. Федьковича, а саме – Ларису Олекшинину, Антоніну Король, Ольгу Кравчук та Дарину Посейчук. Це надзвичайно цікавий та корисний досвід для дітей. Лекторка DAAD Kati Brunner опікується багатьма переселенцями з України у передмісті Берліну Falkensee.7 груп по 15 дітей вивчають інтенсивно мову в першій половині дня. Цікаво, що 70% з них – російськомовні, тому Лариса Олексишина з Антоніною Король навчають їх не лише німецької, але й покращують українську мову. В другій половині дня діти мають нагоду займатися у гуртках, в двох з яких Дарина Посейчук та Ольга Кравчук у цікавих локаціях розповідають про культурні особливості та відмінності Німеччини та України, а також навчають креативному письму.