Євгенія Рубана про стажування в університеті м. Аугсбург

У рамках “Програми фінансування дослідників з України” я отримала запрошення на піврічне науково-педагогічне стажування на базі професури варіативної лінгвістики, німецької як основної мови та другої іноземної мови історико-філологічного факультету університету м. Ауґсбурґ з можливістю працевлаштування в Центрі проведення досліджень та кооперації Центральної, Східної, Східно-Центральної та Південно-Східної Європи у період з 01.06.2022 р. до 30.11.2022 р. Програма стажування націлена на проєктування й укладання «Німецько-українського словника у галузі архітектури та будівництва» із загальним обсягом понад 40000 термінів та терміносполук під керівництвом доктора філол. наук, проф. С.В. Кійко, залучення до проведення семінарських занять з дисциплін «Mehrsprachigkeit – Identität – Sprachkontakt» та «Deutsch im östlichen Europa» під керівництвом проф. А. Вільдфоєра і д-р. С. Франца, а також участь у Міжнародній конференції, організованій університетом м. Ауґсбурґ на тему: «Interethnische Wechselbeziehungen und Migrationsbewegungen im östlichen Europa» (17-18 листопада 2022 р.).