Студентка 351 групи Заика Крістіна про плани на семестрове навчання в Людвігсбурзі

Я отримала чудову можливість, а саме продовжити навчання під час зимового семестру у Педагогічному університеті (м.Людвігсбург) у рамках Угоди про співробітництво. Я дуже хочу відвідати курси для перекладачів-початківців, щоб допомагати українцям інтегруватися у німецькомовному суспільстві. Крім того, поглибити  знання англійської та німецької мов. Планую продовжувати свою волонтерську діяльність у організації „Caritas“, а саме допомагати біженцям з України з перекладом у різних установах.

А для мене це колосальний досвід-практикувати навики усного та письмового перекладів.Як студентка з України я хочу транслювати нашу культуру та звичаї німецькому суспільству.

В університеті є велика бібліотека,де я можу знайти багато корисної літератури для моєї курсової роботи.

Навчання за кордоном дає не лише можливість отримати академічні знання, але й розширити свій кругозір. Я впевнена, що цей досвід допоможе сформувати мою подальшу кар’єру та життя.

На фото Деніз Вінтріх – координатор міжнародного відділу в PH Ludwigsburg.