Вітаємо першокурсників

Сьогодні, 14.09.2022 року відбулась зустріч з першокурсниками спеціальностей 014 Середня освіта (Німецька мова і література) і 035 Філологія (Германські мови і літератури (переклад включно), перша – німецька). Відбулося знайомство наживо з куратором 1 курсу доц. О.Д. Кудрявцевою. Після цього куратор провела інформаційну бесіду на тему “Історія, що пишеться кров’ю, Україна в вогні”.

Вітаємо першокурсників зі вступом до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на кафедру германського, загального і порівняльного мовознавства. Бажаємо успіхів у навчанні. Все буде Україна!

2 Comments:

1. Вітаю першокурсників з їхнім кроком в доросле життя. Нехай навчання легко дається. Бажаю побільше відпочивати.

2. Щирі вітання першокурсникам!
    Бажаю їм набратися терпіння та плідно працювати!
    Успіхів!!!