Засідання №1 наукового гуртка TRANSLATOLOGIE

23 вересня відбулось перше в новому навчальному році засідання наукового гуртка TRANSLATOLOGIE, присвячене написанню курсової роботи з перекладознавства. В роботі гуртка взяли участь студенти 351 групи Заика Крістіна, Мельничук Нікіта, Щербак Максим і Чікал Юліана.

Керівник гуртка Заполовський М.В. за допомогою презентації розповів: 1) які загальні ресурси доступні студентам кафедри при написанні наукової роботи; 2) які особливості написання першого, другого і третього розділів наукової роботи з перекладознавства; 3) як проводитианаліз та критику перекладу літературних творів; 4) чому важливо дотримуватися академічної доброчесності; 5) як робити покликання на використані джерела; 6) продемонстрував зразкову курсову роботу як наочний приклад.

Нещодавно студенти дізналися теми своїх курсових проєктів і познайомилися з науковими керівниками. Тож сподіваємося, що і ця зустріч посприяє їхній ефективній співпраці і успішному захисту цікавих робіт наприкінці цього навчального року.

One Comment:

1. Скоро ж і нас це чекає :0
    Сподіваюся з цим випробуванням і ми через рік впораємося(я про курсову))