Організація наукового дослідження (27.10.2023)

27 жовтня відбулося друге засідання студентського наукового гуртка TRANSLATOLOGIE. Цього разу мова йшла про планування, матеріал і методи дослідження в галузі перекладознавства. Було приємно, що цікавість виявили також студентки, які вивчають німецьку мову як другу іноземну мову.

На початку зустрічі магістрантка Яремчук Наталія на прикладі своєї курсової роботи за 4 курс розповіла про структурування наукової роботи, вибір матеріалу дослідження, коротко охарактеризувала основні методи дослідження особливості написання основної частини і висновків.

Далі була можливість поставити запитання щодо написання курсової роботи і обговорити можливі труднощі, що можуть виникнути в ході її написання.

Асистент кафедри Заполовський М.В. за допомогою презентації повідомив, як ефективно організувати написання наукової роботи. Увага зверталась на роботу з емпіричним і теоретичним матеріалом, аналіз текстів оригіналу та перекладу, методи дослідження, а також співпрацю з науковим керівником).

Як завжди, зустріч пройшла в невимушеній атмосфері, коли кожен міг висловлюватися щодо важливих йому запитань.